|   Praha - Louny - Chomutov

Novinky

Dálnice D7

Stavba přinese omezení

12. 6. 2023
Na stavbě 4,5 km dlouhého úseku dálnice D7 u Chlumčan dochází od pondělí 12. června ke dvěma dopravním omezením, které budou mít následující podobu.
  1. Na začátku stavby ve směru od Prahy na Chomutov (konec obchvatu Sulce) bude probíhat napojení nového dálničního úseku na ten stávající. Proto na dálnici D7 od mimoúrovňové křižovatky v Panenském Týnci až k Sulci bude jízdní pás ve směru na Prahu uzavřen a obousměrná doprava v režimu 1+1 bude vedena v jízdním pásu směr Louny. Omezení bude platit do 3. července 2023.
  2. V rámci výstavby nové mimoúrovňové křižovatky Louny – východ dojde k uzavření sjezdu z Loun – východ na Prahu. Řidiči jedoucí z Loun sjedou na silnici I/7 směr Chomutov a na mimoúrovňové křižovatce Louny – západ přejedou do směru na Prahu. Pro nájezd od Chomutova do Loun je třeba využít sjezd ze silnice I/7 na mimoúrovňové křižovatce Louny – západ a pokračovat dále po dopravně značených objízdných trasách. Nájezd od Prahy do Loun a stávající provoz na silnici I/7 bude beze změn. Dopravní omezení bude platit do 30. září.
Zprovoznění stavby v částečném profilu plánuje ŘSD v prosinci tohoto roku.