l   Praha - Louny - Chomutov

Novinky

Dálnice D7

Vzniklo nové oddělení dálniční policie

17. 12. 2020
V průmyslové zóně Triangle na Žatecku vznikla nová služebna dálničního oddělení Policie ČR. Kancelářské zázemí se nachází v administrativní budově správy průmyslové zóny (Průmyslová ulice). Na oddělení bude zpočátku sloužit celkem osm policistů, kteří budou vybaveni nejmodernější technikou potřebnou pro měření nejvyšší povolené rychlosti (včetně kontroly komerční osobní i nákladní dopravy). To však není cílový stav, jelikož počet policistů bude postupně navýšen až na konečných 34. Policisté budou dohlížet na bezpečnost a plynulost dopravy na přilehlé dálnici D7. Ta je vedle zóny vedena v úseku Postoloprty-Bitozeves, který byl zprovozněn v roce 2018.
Obsah těchto webových stránek je tvořen informacemi poskytnutými Ředitelstvím silnic a dálnic ČR, projekčními, konzultačními a stavebními podnikateli a vlastní činností autorů těchto stránek. Veškerá práva majitelů autorských práv jsou vyhrazena. Veškeré informace v podobě fotografií, animací, vizualizací, filmových materiálů a textů uveřejněných na této webové prezentaci jsou povoleny pouze pro domácí použití. Toto omezení vylučuje použití těchto informací k jakékoliv veřejné produkci, televiznímu šíření, výrobě kopií, pronájmu, půjčování, prodeji neoprávněnými osobami apod. Porušování autorského práva je trestným činem, za který může být pachatel potrestán trestem odnětí svobody v trvání až 5 let a peněžitým trestem do výše 5.000.000,- Kč.

Pokud má jakákoliv právnická nebo fyzická osoba zájem o použití těchto informací jiným než povoleným způsobem, je povinna oficiálně zažádat o souhlas majitele autorských práv, tj. ŘSD ČR na e-mailovou adresu posta@rsd.cz
© 2016 Ředitelství silnic a dálnic ČR