l   Praha - Louny - Chomutov

Novinky

Dálnice D7

Průzkum odhalil sesuvné území pod budoucí dálnicí

12. 6. 2019

Geologický průzkum, který probíhal v místě budoucí dálnice D7 Praha – Chomutov u Chlumčan na Lounsku, odhalil sesuvné území. ŘSD si proto nechá zpracovat projektovou dokumentaci na jeho monitoring. Zároveň kvůli výstavbě odpočívky u Chlumčan se upravuje dokumentace ke stavebnímu povolení. To chce ŘSD získat v příštím roce, kdy zároveň plánuje zahájení výstavby tohoto čtyři a půl kilometru dlouhého úseku dálnice D7. V běhu jsou výkupy pozemků, ŘSD jich dosud získalo 90 procent. S uvedením do provozu počítá v roce 2022. Tedy přibližně ve stejné době, jako v případě úseků u Panenského Týnce a Loun. Ty chce ŘSD začít stavět už letos.

Obsah těchto webových stránek je tvořen informacemi poskytnutými Ředitelstvím silnic a dálnic ČR, projekčními, konzultačními a stavebními podnikateli a vlastní činností autorů těchto stránek. Veškerá práva majitelů autorských práv jsou vyhrazena. Veškeré informace v podobě fotografií, animací, vizualizací, filmových materiálů a textů uveřejněných na této webové prezentaci jsou povoleny pouze pro domácí použití. Toto omezení vylučuje použití těchto informací k jakékoliv veřejné produkci, televiznímu šíření, výrobě kopií, pronájmu, půjčování, prodeji neoprávněnými osobami apod. Porušování autorského práva je trestným činem, za který může být pachatel potrestán trestem odnětí svobody v trvání až 5 let a peněžitým trestem do výše 5.000.000,- Kč.

Pokud má jakákoliv právnická nebo fyzická osoba zájem o použití těchto informací jiným než povoleným způsobem, je povinna oficiálně zažádat o souhlas majitele autorských práv, tj. ŘSD ČR na e-mailovou adresu posta@rsd.cz
© 2016 Ředitelství silnic a dálnic ČR