l   Praha - Louny - Chomutov

Novinky

Dálnice D7

Plánované rozšíření dálnice D7 u Loun nebude mít podle posudku zásadní vliv na přírodu

6. 10. 2017

Silničáři už mají oponentní posudek na plánované rozšíření silnice první třídy u Loun. Vzniknout tam má další úsek dálnice D7. Aktuálně je víc než šestikilometrový úsek v tzv. posouzení vlivu na životní prostředí.

Podle oponentního posudku nebude mít rozšíření stávající silnice I/7 na D7 zásadní vliv. Přesto navrhuje několik podmínek. Například v oblasti ochrany přírody nebo obyvatel.Ředitelství silnic a dálnic plánuje zahájit stavu v příštím roce – úsek by měl být hotový za dalších dva a půl roku.Dostavbu D7 může zkomplikovat výkup pozemků. Louny proto nabízí majitelům jejich výměnuPlánované dopravní stavby v Ústeckém kraji v roce 2017: Vilsnická spojka i další úsek D7Dálnice D7 z Prahy do Chomutova bude mít do dvou let další úsek. Hotová by měla být v roce 2023.


Zdroj: ČRo - sever.cz

Obsah těchto webových stránek je tvořen informacemi poskytnutými Ředitelstvím silnic a dálnic ČR, projekčními, konzultačními a stavebními podnikateli a vlastní činností autorů těchto stránek. Veškerá práva majitelů autorských práv jsou vyhrazena. Veškeré informace v podobě fotografií, animací, vizualizací, filmových materiálů a textů uveřejněných na této webové prezentaci jsou povoleny pouze pro domácí použití. Toto omezení vylučuje použití těchto informací k jakékoliv veřejné produkci, televiznímu šíření, výrobě kopií, pronájmu, půjčování, prodeji neoprávněnými osobami apod. Porušování autorského práva je trestným činem, za který může být pachatel potrestán trestem odnětí svobody v trvání až 5 let a peněžitým trestem do výše 5.000.000,- Kč.

Pokud má jakákoliv právnická nebo fyzická osoba zájem o použití těchto informací jiným než povoleným způsobem, je povinna oficiálně zažádat o souhlas majitele autorských práv, tj. ŘSD ČR na e-mailovou adresu posta@rsd.cz
© 2016 Ředitelství silnic a dálnic ČR