l   Praha - Louny - Chomutov

Novinky

Dálnice D7

Dálnice u Panenského Týnce je blíž, ŘSD požádalo o povolení

24. 2. 2018
Ředitelství silnic a dálnic ČR (ŘSD) požádalo Městský úřad v Lounech o vydání stavebního povolení k některým stavbám dálnice D7 Praha – Chomutov u Panenského Týnce. Jeho obchvat postavený před desítkami let se má rozšířit na čtyři pruhy, kromě samotné dálnice se bude u Panenského Týnce stavět mimoúrovňová křižovatka s kruhovým objezdem. ŘSD v místě vykupuje pozemky, stavět chce začít v příštím roce. Řidičům by nová dálnice u Panenského Týnce měla začít sloužit v roce 2021. Ve stejném termínu, tedy v letech 2019 až 2021 chce ŘSD stavět ještě dva úseky dálnice D7. A to obchvat Loun a sousední úsek u Chlumčan.


Zdroj: Žatecký a lounský deník
Obsah těchto webových stránek je tvořen informacemi poskytnutými Ředitelstvím silnic a dálnic ČR, projekčními, konzultačními a stavebními podnikateli a vlastní činností autorů těchto stránek. Veškerá práva majitelů autorských práv jsou vyhrazena. Veškeré informace v podobě fotografií, animací, vizualizací, filmových materiálů a textů uveřejněných na této webové prezentaci jsou povoleny pouze pro domácí použití. Toto omezení vylučuje použití těchto informací k jakékoliv veřejné produkci, televiznímu šíření, výrobě kopií, pronájmu, půjčování, prodeji neoprávněnými osobami apod. Porušování autorského práva je trestným činem, za který může být pachatel potrestán trestem odnětí svobody v trvání až 5 let a peněžitým trestem do výše 5.000.000,- Kč.

Pokud má jakákoliv právnická nebo fyzická osoba zájem o použití těchto informací jiným než povoleným způsobem, je povinna oficiálně zažádat o souhlas majitele autorských práv, tj. ŘSD ČR na e-mailovou adresu posta@rsd.cz
© 2016 Ředitelství silnic a dálnic ČR